Головна > Новини / Новини > Привітання до Дня Пам’яті та примирення9.05.2023, 10:18

Привітання до Дня Пам’яті та примирення

08 травня 2023 року, з нагоди Дня пам’яті та примирення, за дорученням селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО, заступник селищного голови Валентина СААКЯН, представник від «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради Оксана ЗІНЧЕНКО, представник від ветеранської ради Світлана ДЗІНА та кореспондент ІВО «Сільське життя» Альона КРИШЕНЬ, привітали учасника Другої Світової війни ПАНАСЮКА Петра Миколайовича.

В ході візиту гості вручили Петру Миколайовичу квіти та солодощі, як вияв вдячності за безсмертний подвиг та побажали міцного здоров`я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України.

Повернутися назад