Головна > Новини / Новини > До уваги жителів громади!10.05.2023, 10:48

До уваги жителів громади!

З метою надання допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової служби під час воєнного стану за станом здоров'я – на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку в Добровеличківській селищній раді створено ветеранський хаб (простір).

У відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради  працює «Єдине вікно», де відбуватиметься прийом ветеранів, їхні запити направлятимуться далі до відповідних служб та структур.

Адреса:

вул. Незалежності, 112, смт Добровеличківка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області, 27000, контактний номер телефону: 0964218535.

В інших населених пунктах громади можна звертатися до старост.

Повернутися назад