Головна > Новини > Відбувся особистий прийом громадян23.05.2023, 15:48

Відбувся особистий прийом громадян

В приміщенні Добровеличківської селищної ради 23 травня 2023 року проведено особистий виїзний прийом громадян заступником начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації  Сергієм Шереметом.

Із проблемами та запитаннями до представника обласної влади звернулося 4 громадян.

Питання, які порушили мешканці громади, стосувалися ремонту доріг, незаконної вирубки лісосмуг, сприяння розвитку туристичного бізнесу, вирішення проблеми відшкодування виплат компенсації фізичним особам за розміщення внутрішньо переміщених осіб та ін.

Всі розглянуті проблемні питання перебувають на особистому контролі у заступника начальника обласної військової адміністрації  Сергія Шеремета та будуть вирішуватись із залученням  відповідних органів обласного та районного рівнів.

Повернутися назад