Головна > Новини > УВАГА! УВАГА! УВАГА!20.06.2023, 15:25

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Шановні керівники господарств !!!

Доводимо до Вашого відома інформацію про те, що використання безпілотних повітряних літальних апаратів з метою виконання технологічних робіт з обробітку сільськогосподарських культур в межах території району можливе лише при умові своєчасного інформування (не пізніше ніж за добу) Новоукраїнську районну військову адміністрацію із зазначенням інформації щодо:

-місця виконання робіт, назви господарства-замовника, населеного пункту та карти полів із зазначенням номеру і площі поля;

-точного часу і дати здійснення зазначених робіт;

-переліку осіб, які будуть задіяні у виконанні робіт;

-марки, моделі та державного реєстраційного номеру транспортних засобів, на яких будуть переміщуватись особи, задіяні у зазначених роботах та отримання дозволу на проведення вищевказаних робіт.

Одночасно інформуємо, що при використанні повітряного простору необхідно враховувати сьогоденну ситуацію, аби унеможливити виникнення перешкод для функціонування об'єктів військової інфраструктури на територіях, де будуть використовуватися зазначені безпілотні літальні апарати.

Повернутися назад