Головна > Новини > Виставка до Дня Конституції «Україна – це ми!»26.06.2023, 17:09

Виставка до Дня Конституції «Україна – це ми!»

26 червня 2023 року в КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей» презентовано виставку дитячого малюнка  до Дня Конституції.

Активну участь у виставці взяли дошкільнята комунального закладу дощкільної освіти  «ясла-садок» комбінованого типу «Ромашка», а також учні  Добровеличківського ліцею «Лідер» та КЗ Добровеличківський ліцей «ІНТЕЛЕКТ».

Учасників заходу привітав начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради Віталій ЛИЧКО, який відзначив творчість юних художників, їх бачення  сьогодення та процесів державотворення.  Присутні учасники виставки були нагородженні дипломами КЗ «Добровеличківський краєзнавчий музей».

Найбільша кількість представлених матеріалів на виставці була присвячена  боротьбі України проти російської агресії, питанням миру та державотворення в уяві дітей.

Повернутися назад