Головна > Новини / Новини > До уваги внутрішньо переміщених осіб!19.10.2023, 13:58

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

В науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності ім. Академіка В.В. Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникає потреба ознайомитися із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії.

Просимо внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Добровеличківської територіальної громади, взяти участь в анонімному опитуванні з даного питання за посиланням: https://forms.gle/raoNPSP1wh3Jt6Sn9

Заздалегідь вдячні за розуміння, сподіваємося, що аналіз отриманих результатів сприятиме розробці дієвої моделі перехідного правосуддя.

Повернутися назад