Головна > Новини > 10 грудня – День благодійництва10.12.2023, 10:00

10 грудня – День благодійництва

Указом Президента України від 13.12.2007 № 1220/2007 встановлено офіційне свято – День благодійництва, яке підтверджує підтримку громадських ініціатив, прагнення українського суспільства до принципів милосердя і гуманізму, активне сприяння розвитку благодійної діяльності, підтримку організацій та структур, що провадять подібну діяльність в умовах нашого сучасного суспільства. Цей день відзначається щороку в другу неділю грудня.

Безкорислива допомога своєму ближньому в усі часи була фундаментом доброти і людяності. Благодійна діяльність єднає людей, робить їх небайдужими до чужої біди. Благодійники і меценати доповнюють діяльність державних структур у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту та інших сфер життя. Нині дуже важливою є наша спільна доброчинна допомога військовим та внутрішньо переміщеним особам.

Висловлює подяку всім благодійникам за активну громадянську позицію та почуття соціальної відповідальності за долю нашого суспільства!

Повернутися назад