Головна > Новини > Вшанування наших ветеранів10.05.2024, 09:39

Вшанування наших ветеранів

9 травня 2024 року селищний голова Володимир Осієвський, заступник селищного голови Ірина Височанська, голова ветеранської організації Світлана Дзіна відвідали учасника бойових дій Другої світової війни Панасюка Петра Миколайовича та побажали нашому 102-річному ветерану міцного здоров’я. Петро Миколайович, в свою чергу, подякував за постійну турботу та увагу.

05 травня 2024 року 96 річницю з дня народження зустрів наш Ветеран другої світової війни житель села Трояни Перехрест Олексій Васильович. Привітали іменинника староста села Шевчук Віра Любомирівна, голова ветеранської організації Світлана Дзіна, директор Центру надання соціальних послуг населенню Інна Мілютіна. Гості побажали Олексію  Васильовичу побажали довгих років життя та міцного здоров'я.

Висловлюємо слова вдячності і поваги нашим ветеранам за те, що з гідністю змогли пережити всі випробування, які випали на їх долю. А їх було чимало... І дочекатися зустріти довгоочікувану Перемогу!

Повернутися назад