Головна > Новини > ВІТАННЯ!18.05.2024, 08:00

ВІТАННЯ!

Шановні працівники музею!

Вітаємо вас із професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Завдяки вашій самовідданій творчій праці дбайливо зберігається й примножується спадщина громади, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Наш край володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими. І саме ви щоденно відкриваєте це багатство жителям та гостям нашої громади.

Ми високо цінуємо ваші щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного народу. Твердо віримо, що ваша самовіддана праця сприятиме примноженню нетлінних духовних надбань.

Зичимо всім музейним працівникам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення наукових та професійних доробок, здоров’я вам, щастя і наснаги!

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ

Повернутися назад