Головна > Новини > Заходи до Дня Героїв в Добровеличківській громаді23.05.2024, 12:03

Заходи до Дня Героїв в Добровеличківській громаді

23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських Героїв віддали життя заради своєї країни.

Сьогодні Добровеличківська громада згадала кожного, хто взяв до рук зброю і став на захист України, хто, не зволікаючи та ні на мить не вагаючись, вирішив боротися до останнього подиху.

Керівництво, працівники селищної ради, депутати вшанували пам’ять загиблих воїнів, поклали квіти до Алеї Пам’яті та до меморіального комплексу в селищі Добровеличківка.

В кожному старостинському окрузі  територіальної громади було покладено квіти до могил загиблих як символ нашої пам’яті та боротьби, що триває.

Сьогодні вклонимося кожному загиблому Герою. Наші хлопці й дівчата доблесно б’ють ворога у складі Сил оборони. Згадаємо кожного, хто, подібно нашим предкам, звитяжно захищає Батьківщину від рашистських окупантів.

Слава Україні! Героям Слава!

Повернутися назад