Головна > Новини > Орендарям водних об'єктів- ставків!21.06.2024, 16:00

Орендарям водних об'єктів- ставків!

Відповідно до ЗУ «Про Рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них» Добровеличківська селищна рада ставить до відома орендарів водних об’єктів, що в зв’язку з підвищенням температури навколишнього середовища та складним погодним умовам в мілководних водоймищах через недостатню кількість кисню приходить задуха прісноводної риби, літня спека також впливає на швидкий розвиток та розповсюдження захворювань риби, тому рекомендуємо користувачам орендованих водних об’єктів провести ветеринарно-санітарні заходи, включаючи збагачення водоймищ киснем, епізоотичне обстеження водоймищ ветеринарними фахівцями Новоукраїнської РДЛВМ та Дослідження риби і води в Кіровоградській регіональній державній ветеринарній лабораторії.

В разі масової загибелі риби негайно сповіщати Новоукраїнське районе управління Держпродспоживслужби та направляти в державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів проби води та риби.

Повернутися назад