Головна > Новини > Вручення оберегів «Батьківське серце»25.06.2024, 17:16

Вручення оберегів «Батьківське серце»

Сьогодні, 25 червня 2024 року, в приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» пройшла церемонія вшанування пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни та вручення оберегів «Батьківське серце». Даний захід був ініційований  військово-цивільною спілкою «Бойове братерство України» та проводився  за підтримки Добровеличківської селищної ради.

На  церемонію було  запрошено дітей, дружин і матерів загиблих Героїв російсько-української війни, представників громадськості, військових та працівників місцевого самоврядування.

До присутніх звернулися Добровеличківський селищний голова Володимир Осієвський та голова військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» Леонід Климчук, які вручили  дітям загиблих Героїв з Добровеличківської громади пам’ятні кулони «Батьківське серце» та солодкі подарунки.

Повернутися назад