Головна > Новини > ВІТАННЯ!28.06.2024, 08:00

ВІТАННЯ!

Шановні жителі громади!

Сьогодні ми відзначаємо одне із найважливіших державних свят – День Конституції України.

Це особлива дата, коли ми вшановуємо наш основний закон, який визначає права і свободи громадян, принципи демократії та правової держави. Конституція України є фундаментом нашої незалежності, суверенітету та розвитку як держави.

Зараз, під час війни, цей документ стає особливим символом єдності, справедливості та свободи для всіх громадян України. Він гарантує нам право на життя, свободу слова, нашу незалежність ‒ це саме ті цінності та гарантії, за які ми зараз боремось.

Відзначення цього свята та вшанування нашої Конституції вкотре підтверджує наше прагнення жити в мирі, справедливості та процвітанні. Бажаємо усім нам терпіння, впевненості та непохитної віри в перемогу та у велике майбутнє українського народу!

З Днем Конституції України!

З повагою, селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ

Повернутися назад