Головна > Новини > Відбулося засідання постійної бюджетної комісії селищної ради16.08.2024, 15:30

Відбулося засідання постійної бюджетної комісії селищної ради

16 серпня 2024 року відбулося засідання постійної бюджетної комісії селищної ради, головувала на якому Людмила Мусієнко.

Депутатами було розглянуто 15 питань, внесених до порядку денного 64 сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 19 серпня 2024 року.

Серед іншого депутати обговорили звіт про виконання бюджету і програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2024 року, детально зупинилися на кожному пункті з проєкту рішення «Про внесення змін до рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 22.12.2023 року № 816 «Про бюджет Добровеличківської селищної  територіальної громади на  2024 рік». Також було погоджено проєкти рішень щодо змін до Положення про відділ соціального  захисту населення,  про початок  формування Конкурсної комісії з обрання членів наглядової ради КНП «Добровеличківська лікарня», про скасування рішення селищної ради від 24 вересня 2019 року № 166 «Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива (крім безалкогольного) на території Добровеличківської селищної  ради в нічний час», про зміни до структури виконавчого органу Добровеличківської селищної ради-Апарату ради та одноголосно підтримали проєкт щодо звернення депутатів Добровеличківської селищної ради до голови Верховної ради України, народних депутатів та Прем’єр Міністра України щодо збереження ПДФО у бюджетах територіальних громад.

У ході засідання опрацьовано всі проєкти рішень. Депутати отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення і з зауваженнями та пропозиціями дали згоду внести проєкти рішень на розгляд позачергової сесії селищної ради.

Повернутися назад