Головна > Новини > Відбулося пленарне засідання позачергової сесії Добровеличківської  селищної ради28.08.2024, 08:35

27 серпня 2024 року в сесійній залі Добровеличківської  селищної ради відбулося пленарне засідання позачергової 65 сесії ради VIII скликання.

Засідання розпочалося хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам'ять земляків, всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Участь в сесії взяли депутати селищної ради, начальники та спеціалісти виконавчих органів та старости всіх старостинських округів.

Згідно порядку денного було розглянуто 7 питань. Цьому передувало засідання бюджетної комісії, де більш детальніше розглядалися питання порядку денного. Зокрема, на сесійному зібранні внесено зміни до бюджету територіальної громади, зміни і доповнення до установчих документів виконавчих органів ради та КНП «Добровеличківська лікарня», прийнято рішення щодо передачі майна в оперативне управління. Також на вимогу депутатів було заслухано звіт старости Липнязького СО Сергія Ахмета  та старости Гнатівського СО Катерини Заїченко про роботу за січень-серпень 2024 року.

З усіх питань прийнято відповідні рішення, які згодом будуть опубліковані на офіційному сайті селищної ради.

Повернутися назад