Головна > Новини > Відбулась розширена нарада освітян громади28.08.2024, 17:18

Відбулась розширена нарада освітян громади

28 серпня 2024 року в сесійному залі Добровеличківської селищної ради відбулась розширена нарада освітян громади. Участь у роботі наради взяв Добровеличківський селищний голова Володимир Осієвський, який запевнив у всебічній підтримці з боку селищної ради галузі «Освіта» та окреслив головні пріоритети розвитку: створення безпечних, комфортних умов учасників освітнього процесу та підвищення якості освіти.

Начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Віталій Личко у своєму виступі детально зупинився на викликах та здобутках   минулого  навчального року. Було окреслено нові виклики та завдання, які стоять перед закладами освіти у новому навчальному році. Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Олена Троянська ознайомила присутніх з особливостями реалізації питань цифровізації закладів освіти, роботи в системі АІКОМ 2.

Учасники наради обмінялись думками щодо реалізації реформування системи шкільного харчування, підвищення якості освіти, викладання предмету «Захист України» та інших нагальних питань, які наразі турбують освітян.

Повернутися назад