Головна > Новини > Співчуття з приводу загибелі нашого воїна29.08.2024, 12:50

Співчуття з приводу загибелі нашого воїна

Добровеличківська селищна рада з глибоким сумом повідомляє про загибель  нашого земляка, військовослужбовця Сергія Миколайовича Новікова, 1999 року народження, уродженця села Липняжка, який виконував свій військовий обов’язок, захищаючи нашу Батьківщину.

Сергій загинув 26 серпня 2024 року в бою за Україну, її свободу та незалежність поблизу населеного пункту Мала Локня, Суджанського району Курської області, російської федерації.

Немає слів, які могли б зменшити біль від утрати близької людини, особливо того, хто віддав своє життя, захищаючи нашу країну.

Добровеличківська селищна рада висловлює щирі співчуття та слова підтримки рідним та близьким Сергія.  Ми підтримуємо родину у ці дні скорботи. Нехай знайдеться сила і мужність пережити цю важку втрату. Відвага, мужність та самовідданість Сергія назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Про час організації коридору шани та дату поховання буде повідомлено додатково.

Вічна пам’ять Герою!

Повернутися назад