Головна > Новини > В КЗ Добровеличківський краєзнавчий музей відбулися заходи до Дня пам'яті захисників України29.08.2024, 13:58

Сьогодні, в День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Комунальному закладі "Добровеличківський краєзнавчий музей" за участі керівництва селищної ради та  жителів громади було вшановано світлу пам'ять наших земляків, які віддали життя за свободу та незалежність нашої держави.

Особливу увагу було приділено Іловайській трагедії та обороні Савур-Могили. Саме там, захищаючи нашу землю від російських окупантів, зник безвісти наш земляк – молодший сержант ЗСУ Олександр Олександрович Яремчук. Його ім’я, як імена багатьох інших героїв, назавжди вписане в історію нашої держави.

Присутні згадали і героїчну оборону Донецького аеропорту, бої за Дебальцеве та події повномасштабноговторгнення рф в Україну. Прозвучали тут і рядки з вірша "Реквієм на дощі" відомого українського поета Дмитра Лазуткіна, які глибоко зворушили учасників. Вони стали своєрідним гімном пам’яті всім, хто віддав життя за нашу свободу.

Наприкінці усі присутні вшанувалипам’ять загиблих воїнів із Добровеличківщини та усіх патріотів, які боролися до смерті за наше мирне життя хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за незалежність України». Нехай їхні подвиги назавжди залишаться в наших серцях і спонукають до нових звершень!

Вічна Пам'ять і Слава Героям!

Повернутися назад