Головна > Новини > Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради30.08.2024, 08:47

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

29 серпня 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно плану роботи виконавчого комітету селищної ради члени виконкому схвалили проєкти рішень селищної ради «Про підготовку закладів освіти, та культури до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 років», «Про роботу із сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах», «Про стан кадрової роботи у виконавчому органі Добровеличківської селищної ради – Апарату ради за І півріччя 2024 року» та «Про роботу виконавчого комітету селищної ради по питанню виконання делегованих повноважень органів державної виконавчої влади за І півріччя 2024 року».

Крім того, члени виконавчого комітету розглянули інші питання порядку денного, зокрема:

• про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого органу Добровеличківської селищної ради - Апарат ради;
  • про встановлення дорожніх знаків на території селища Добровеличківка;
  • про надання матеріальної допомоги;
  • про батьківську плату за харчування дитини;
  • про затвердження сум компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;
  • про припинення піклування над дитиною-сиротою;
  • про встановлення піклування та призначення піклувальника;
  • про надання погодження видалення та кронування дерев;
  • про соціальний захист дітей у складних життєвих обставинах;
  • про внесення змін до структури «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради;
  • про внесення змін до штатних розписів.

За результатами розгляду питань порядку денного були  прийняті відповідні рішення.

Повернутися назад