Головна > Новини > Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» у Добровеличківці31.08.2024, 13:32

Патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» у Добровеличківці

Сьогодні, 31 серпня 2024 року, в центрі селища Добровеличківка відбувся патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Ця щорічна подія присвячена вшануванню пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни, та стала важливою патріотичною традицією.

Цього року у забігу взяли участь 41 мешканець Добровеличківської територіальної громади. Серед них — представники різних професій: освітяни, працівники державних структур, селищної ради, комунальних установ, а також активна молодь і діти. Наймолодшому учаснику було 8 років, а найстаршому — 53 роки. Цей захід об’єднав людей різного віку та професій навколо спільної мети — вшанування пам’яті загиблих героїв України.

Патріотичний забіг супроводжувався особливою символікою: Воїн-янгол, що уособлює загиблих воїнів, які оберігають нас з неба, та жовто-блакитна стрічка, яку бігуни перетинають у русі. Ця стрічка символізує Україну, за яку воїни віддали свої життя.

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» — це не лише спортивна подія, а й заклик до всіх ставитися з повагою до живих захисників та не забувати про тих, хто загинув, захищаючи Україну. Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та подякували усім, хто продовжує боротися за свободу і незалежність нашої країни.

Патріотичний забіг у Добровеличківці вкотре підтвердив важливість збереження пам’яті про героїв, які захищають нашу державу, та показав єдність громади у підтримці української армії.

Повернутися назад