Головна > Новини > 1 жовтня відзначаємо День людей похилого віку та День ветерана1.10.2024, 14:57

1 жовтня відзначаємо День людей похилого віку та День ветерана

Уже традиційно 1 жовтня відзначаємо День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Тож з нагоди свята та за дорученням селищного голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО до підопічних стаціонарного відділення для постійного проживання осіб похилого віку «Центру надання соціальних послуг населенню» завітали секретар селищної ради Алла ГОРБАТЮК, керуюча справами виконавчого комітету Світлана КИРИЛЮК, директор «Центру надання соціальних послуг населенню» Інна МІЛЮТІНА та представник ветеранської організації Світлана ДЗІНА.

Звертаючись до присутніх, гості висловили глибоку пошану людям поважного віку, побажали усім здоров’я, добра та віри в краще майбутнє.

Усі підопічні відділення отримали подарунки від представників селищної ради та ветеранської організації.

А щоби серце співало, у гості також завітали вихованці та працівники Добровеличківського центру дитячої та юнацької творчості і колектив «Гоптяночка», які подарували підопічним свої музичні вітання.

Повернутися назад