Головна > Новини > Робочий візит Представника Уповноваженого ВРУ з прав людини у Кіровоградській області до Добровеличківської громадиВчора, 15:22

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Кіровоградській області Галина Леонідівна ЛУГОВА здійснила робочий візит до Добровеличківської громади.

Під час візиту вона провела робочу зустріч з головою громади Володимиром ОСІЄВСЬКИМ, де обговорили актуальні питання території. Також Представник Уповноваженого відвідала місце тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та провела для них правопросвітницький захід щодо дотримання прав ВПО, відповівши на низку запитань.

Крім того, працівники місцевого самоврядування мали можливість ознайомитися зі структурою роботи Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та з діяльністю Дмитра ЛУБІНЦЯ.

Галина Леонідівна розповіла про можливі шляхи та механізми звернень до Уповноваженого, поділилася прикладами робочих кейсів, що стосуються прав людини.

Офіційне представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Кіровоградській області знаходиться за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, каб. 118

Контактний номер телефону 095 200 90 06

Повернутися назад