Головна > Новини > Друга річниця загибелі Захисника України Олександра Чабаненка8.10.2024, 11:48

Друга річниця загибелі Захисника України Олександра Чабаненка

8 жовтня 2024 року минають другі роковини, відколи війна забрала життя Героя, нашого земляка Чабаненка Олександра Вікторовича.

Війна приносить багато страждань, забирає найкращих. Втім, у спогадах рідних та друзів, Олександр назавжди залишився життєрадісним та сміливим. Ми маємо завжди пам’ятати ціну наших ранків та волі.

Дякуємо Герою за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Низький уклін та вічна пам’ять воїну, який до останнього подиху захищав право кожного громадянина нашої держави жити у вільній Україні!

Низький уклін родині Героя, вічна слава та пам’ять Чабаненку Олександру Вікторовичу!

Повернутися назад