Головна > Новини > Сьогодні минає друга річниця загибелі у війні з російським окупантом військовослужбовця ТЮПИ Сергія Володимировича17.10.2024, 10:29

17 жовтня минає друга річниця з дня загибелі нашого земляка, ТЮПИ Сергія Володимировича. Захисник України, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, загинув у бою за нашу Батьківщину в районі населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області.

Сергій був справжнім патріотом, мав велике українське серце, йому боліла доля України і тому він не міг дозволити окупанту топтати нашу землю. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – ВІЧНА.

Світлий спoмин прo нашого земляка,  мужньoгo oбoрoнця укрaїнської землі, відважного лицаря неба, нaзaвжди зaлишиться у нaших серцях!

Вічна пам’ять і шана Герою-земляку!

Повернутися назад