Головна > Новини > 24 листопада 2025 року відбулося пленарне засідання чергової 88 сесії селищної ради24.11.2025, 16:01

24 листопада 2025 року відбулося пленарне засідання чергової 88 сесії селищної ради


Сьогодні, 24 листопада 2025 року, під головуванням Добровеличківського селищного  голови Володимира ОСІЄВСЬКОГО відбулося пленарне засідання чергової 88 сесії селищної ради.

 

У роботі пленарного засідання взяли участь депутати Добровеличківської селищної ради, заступники селищного голови,  керівники структурних підрозділів та виконавчих органів селищної ради.

 

Традиційно,  присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

 

На сесію завітали гості. Це учасники гуртка БПЛА разом із своїми тренерами Віталієм Циртієм, представником Добровеличківського ліцею «ІНТЕЛЕКТ» та Дмитром Гордусом, представником Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості, які цих вихідних представляли нашу громаду на чемпіонаті України з технологічного спорту у дисципліні "Дрон-рейсинг" серед дітей, юнаків та юніорів в місті Києві.

 

Також депутатський корпус гучними оплесками вітав учасників та призера Чемпіонату Європи з годзю-рю карате, їхнього тренера Франциско Кабрері Парреса  та батьків, які з 14 по 16 листопада 2025 року в місті Рим (Італія) гідно представили нашу країну і громаду серед 400 учасників з 13 країн Європи і за підсумками змагань привезли бронзову медаль.

 

Діти, їхні наставники та батьки щиро подякували голові, депутатам та всім працівникам селищної ради за можливість займатися улюбленими видами спорту, за те, що в такий непростий час, було знайдено фінансову  можливість і вони мають змогу представляти себе, свою майстерність та вміння на різних змаганнях.

 

Володимир Валерійович подякував тренерам за професійну підготовку, батькам — за підтримку, а дітям — за силу духу, наполегливість і любов до спорту. Побажав нових звершень, впевненості у власних силах та подальших перемог! «Завдяки вам прапор України та прапор Добровеличківської громади гідно представлений  не лише на батьківщині, а й у Європі!» - наголосив очільник громади.

 

На порядок денний сесії було внесено та прийнято до розгляду 32 питання, які, згідно з регламентом роботи селищної ради, були попередньо розглянуті на засіданнях депутатських комісій. Після детального вивчення та обговорення порядку денного, депутати в ході роботи сесії одноголосно підтримали всі рішення.

 

Прийняті рішення 88 сесії селищної ради VIII скликання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади у розділі «Сесійна діяльність»  у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

 


Повернутися назад