Головна > Новини > ВІТАННЯСьогодні, 08:46

ВІТАННЯ


Шановні жителі громади!

 

 Вітаємо зі святом Івана Купала!

  

Нехай це світле свято принесе у кожну родину радість, добробут, злагоду та щасливі миті. Бажаємо міцного здоров’я, любові, віри у краще майбутнє та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у серцях панують добро і надія, а над нашою рідною Україною якнайшвидше запанує мир.

 

Миру Україні!

  

З повагою, селищний голова                                                  Володимир Осієвський


Повернутися назад