» » ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку  із численними скаргами на перебої у постачанні питної води у літній період на території смт Добровеличківка комунальним підприємством «Нілот» було проведено аналіз даної ситуації та встановлено, що свердловини працюють на повну потужність, але із настанням спеки цієї води не вистачає. Особливо потерпають від цього жителі вулиць і провулків, які знаходяться у верхній частині селища (вулиці Ніколаєва, Б. Хмельницького, Козацька із прилеглими провулками, Українська, Шевченка,  Незалежності, Центральна , А. Артюха і  ін..) та жителі багатоповерхових житлових будинків. На думку фахівців підприємства, причиною є те, що велика кількість домогосподарств використовує воду для поливу для зрошування (поливу)  газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок. Дана проблема була винесена на обговорення позачергового засідання виконавчого комітету селищної ради, що відбувся 15 червня 2020 року.

На даний час сесією селищної ради із бюджету виділено кошти для відновлення  свердловин  в селі Мар’ївка, як були законсервовані в 2002 році. Ця робота займе багато часу, бо потребує проведення низки процедур.

Тому, з метою підтримання необхідного тиску в мережі і забезпечення безперебійного  водопостачання всіх абонентів, виконкомом було прийнято рішення:

1. Заборонити мешканцям смт Добровеличківка використовувати питну воду для зрошування (поливу)  газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок у період з 01 травня 2020 року по 30 вересня 2020 року включно.
  2. Вважати  використання споживачами питної води із системи централізованого комунального водопостачання в смт Добровеличківка для зрошування (поливу)  газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок нераціональним використанням питної води, яке приводить до виснаження джерел питного водопостачання.
  3. Створити мобільні групи по виявленню фактів несанкціонованого підключення споживачів до системи централізованого водопостачання та перевірки раціонального використання питної води, в склад якої ввійдуть представники селищної ради та її виконавчих органів, КП «Нілот», депутати, згідно виборчих округів.

Виконавчий комітет та КП «Нілот» вкотре звертаються з розумінням поставитися до проблем ваших односельців та припинити несанкціоноване використання питної води, тобто для поливу сільськогосподарських культур і насаджень на присадибних ділянках, в теплицях, парниках та ін., з мереж центрального водопостачання селища Добровеличківка.