Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Виконавчий комітет Добровеличківської селищної ради повідомляє про постановку на облік безхазяйних трубопровідних мереж

Виконавчий комітет Добровеличківської селищної ради повідомляє

про постановку на облік безхазяйних трубопровідних мереж

Найменування безхазяйного об’єкта, який взято на облік:

• трубопровід по вулиці Східній довжиною 208 метрів (від вулиці Козацька до житлового будинку по вулиці Східна, 17), має такі характеристики:  труба поліетиленова діаметром 40 міліметрів;
  • трубопровід по вулиці Яблуневій довжиною 166 метрів, має такі характеристики:  труба  поліетиленова діаметром 32 міліметрів.

Найменування органу та документу, яким взято на облік:

• Виконавчий комітет Добровеличківської селищної ради, рішення виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради від 23 липня 2020 року № 55.

Місцезнаходження безхазяйного об’єкта:

• 27000,  Кіровоградська область, смт. Добровеличківка,  вулиця Східна та вулиця Яблунева.

Опис безхазяйного об’єкта:

• трубопровідна мережа питного водопостачання..

Претензії, заявки щодо права на виявлений об’єкт, який перебуває на обліку як безхазяйний, приймаються відділом земельних відносин та комунальної власності Добровеличківської селищної ради  за адресою: Кіровоградська область, смт. Добровеличківка, вулиця Шевченка, 132.

Якщо протягом шести місяців з дня опублікування оголошення власник виявленого безхазяйного об’єкта  не заявить про своє право і не буде знайдений, безхазяйний об’єкт переходить у власність територіальної громади селища Добровеличківка.

Довідки за тел.: (05253) 52197, 51268.