Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Початок голосування відібраних проєктів громадського бюджету

Початок голосування відібраних проєктів громадського бюджету

Робоча група з питань бюджету участі Добровеличківської об’єднаної територіальної громади повідомляє про початок голосування  відібраних проєктів громадського бюджету.

Голосування починається з 04 серпня 2020 року і закінчується 02 вересня 2020 року.

Голосування за проекти для реалізації за рахунок коштів громадського бюджету Добровеличківської селищної об’єднаної територіальної громади здійснюється на веб-сайті селищної ради за посиланням та відкритим голосуванням (в приміщені селищної ради).

У голосуванні за проекти від кожного старостинського округу та адміністративного центру можуть брати участь мешканці та члени громади відповідної адміністративно-територіальної одиниці віком від 14 років.

Обов’язковою умовою для голосування є ідентифікація (наявність документа, який посвідчує особу).

Кожен має право проголосувати лише за один проект, виставлений на голосування.

За довідками звертатися виконавчий комітет Добровеличківської селищної ради, вулиця Шевченка, 132, смт. Добровеличківка, Кіровоградська область, 27000., тел. (05253)5-12-68.