Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Боротьба з наслідками негоди

Боротьба з наслідками негоди

Україну охопив циклон, який не обминув і територію нашої громади. Для оперативного реагування та боротьби з наслідками негоди було створено штаб, очолюваний селищним головою Володимиром ОСІЄВСЬКИМ та заступниками Олександр Яцевич та Анжела Петрова. До роботи у штабі були підключені керівники усіх відділів селищної ради та голови старостинських округів.

До цілодобової боротьби із сніговими заметами були залучені як працівники комунальних служб так і експлуатуючих організацій: МПШМД та райавтодор. Незважаючи на тривалий снігопад та сильний вітер, у цей день були розчищені як головні, так і другорядні вулиці, без збоїв функціонував транспорт. Також тривала робота з очищення тротуарів.

Уся наявна техніка працювала на повну потужність.

На жаль, у розчищенні вулиць заважали автомобілі, що рухалися чи були припарковані на узбіччі. Тому селищний голова звертається до водіїв із проханням, без нагальної потреби не рухатися автотранспортом, щоб не наражати себе на небезпеку та не створювати проблемні ситуації на дорогах.

Окреме звернення від апарату селищної ради отримали керівники установ та організацій:
«Шановні керівники закладів та установ, звертаємо Вашу увагу на утримання територій закладів та прилеглих територій у належному санітарному стані під час негоди, а саме необхідність розчищення та посипання підходів, під'їздів, нагадуємо про персональну відповідальність.»
Дякуємо за розуміння та підтримку.

17 лютого 2021 16:23
коментар #1

Попович Юрій

Прохання прочищати й провулки. Зокрема, провулок Чехова, селище Добровеличківка (майже в центрі селища), за тривалий період снігопаду, розчищено лише один раз - при снігопаді наприкінці січня, а при лютневих заметілях - жодного разу. Дякую за розуміння.