Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Про обласні премії

Про обласні премії

З метою стимулювання та заохочення розвитку мистецько-культурних традицій Кіровоградщини, розвитку і популяризації фізичної культури та спорту, підвищення ефективності сільсько-господарського виробництва в регіоні, обласною радою затверджено дев'ять обласних премій у різних галузях суспільно-культурного життя, а саме:
  • обласна премія імені Євгена Маланюка в трьох номінаціях: "Поезія", "Проза", "Літературознавство та публіцистика". Дата подання документів до 30 жовтня. Відповідальний департамент культури та туризму ОДА.
  • обласна премія в галузі архітектури, геральдики та вексилогії і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка у трьох номінаціях: "Архітектура", "Геральдика та вексилогія", "Декоративно-прикладне мистецтво". Дата подання документів до 10 січня. Відповідальний департамент культури та туризму ОДА.
  • обласна премія імені Володимира Ястребова в трьох номінаціях: "Журналістика", "Телерадіожурналістика", "Фотожурналістика". Дата подачі документів до 30 квітня. Відповідальне управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності ОДА.
  • обласна премія "За досягнення в галузі фізичної культури і спорту імені Володимира Жученка", у двох номінаціях: "За розвиток спортивного руху" "За високі спортивні досягнення". Дата подачі документів до 01 червня. Відповідальне управління спорту та молоді ОДА.
  • обласна педагогічна премія імені В.О.Сухомлинського. Кількість педагогів, яким присуджується премія повинна бути не більше п'яти. Відповідальний департамент освіти і науки ОДА.
  • обласна премія в галузі культури "Духовний скарб Кіровоградщини", у чотирьох номінаціях: "За внесок у розвиток професійного музичного, театрального, хореографічного, фото та кіномистецтва", "За популяризацію національної культури, фольклорної спадщини, збереження та збагачення народного мистецтва", "За вагомий внесок у збереження та популяризацію культурної спадщини", "За внесок у розвиток бібліотечної справи". Дата подачі документів до 01 жовтня. Відповідальний департамент культури та туризму ОДА.
  • обласна премія у сфері образотворчого мистецтва імені Олександра Осмьоркіна, у трьох номінаціях: "Національна традиція", "Новітні спрямування", "Мистецтвознавство та історія мистецтв. Дата подачі документів до 15 жовтня. Відповідальний департамент культури та туризму ОДА.