» » Про скликання четвертої сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   23 січня 2019  року                                                                                   № 5

смт. Добровеличківка

Про скликання четвертої позачергової

сесії Добровеличківської селищної ради

сьомого скликання

Відповідно ст. 26, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Добровеличківської селищної ради,

1. Скликати 24 січня 2019 року о 13  годині в приміщенні селищної ради четверту позачергову сесію Добровеличківської селищної ради сьомого скликання.

2. На розгляд сесії селищної ради внести питання:

2.1. Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2.2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Добровеличківської селищної ради на 2019 рік.

2.3.  Про внесення доповнень до структури та чисельності апарату Добровеличківської селищної ради та її виконавчих органів.

2.4. Про скасування рішення селищної ради.

2.5. Про  умови оплати праці.

3. Запросити на пленарне засідання четвертої сесії селищної  ради сьомого скликання: депутатів селищної ради, в. о. старост Дружелюбівського і Юр’ївського старостинських округів , першого заступника селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, інших запрошених.

4. Апарату селищної  ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання четвертої сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити першому заступнику селищного голови.

Селищний голова                                                                                  І. Погрібніченко