» » І знову відбулась сесія в селищній раді

І знову відбулась сесія в селищній раді

17 жовтня 2013 року відбулася 24 сесія Добровеличківської селищної ради шостого скликання.

І знову відбулась сесія в селищній раді І знову відбулась сесія в селищній раді І знову відбулась сесія в селищній раді

На розгляд сесії було винесено 8 питань життєдіяльності ради та цілу низку земельних питань.

Засідання сесії пройшло, як завжди, дуже активно. Результатом плідної співпраці депутатського корпусу та апарату селищної ради стало прийняття 2-х Програм селищної ради («питна вода Добровеличківської селищної ради на 2013-2020 роки», «Програма зайнятості населення Добровеличківської селищної ради на 2013-2015 роки»), вирішення ряду земельних питань, внесено зміни до бюджету селищної ради на 2013 рік та розглянуто і прийнято рішення по ряду інших питань та клопотань.

Особливу увагу депутатів було привернуто до акції «Зірка пам’яті», в переддень дня звільнення України від фашистських загарбників,  благоустрою території селищної ради та питанню надання адміністративних послуг виконавчим комітетом селищної ради.