» » Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Добровеличківської селищної ради ради, а саме:

1. На посаду провідного спеціаліста відділу державної реєстрації та реєстрації місця проживання;
  2. На посаду головного спеціаліста відділу земельних відносин та комунальної власності;
  3. На посаду спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин та комунальної власності;

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією Добровеличківської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги:

1. Наявність громадянства України.
  2. Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра.
  3. Наявність стажу за фахом не менше 2 років. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний.
  4. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також законодавства з урахуванням специфіки повноважень відповідної посади.
  5. Вільне володіння державною мовою.
  6. Навики роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.
  7. Уміння складати аналітичні та статистичні довідки.
  8. Вміння працювати в команді.

Зразок заяви із переліком необхідних документів документів - zayava.pdf (Переглянути онлайн)

Документи приймаються протягом 30 днів із дня оголошення, тобто до 05.07.19 р.

Звертатися за адресою: смт.Добровеличківка, вул. Шевченка, 132. Телефон: 5-14-73.