» » Про водопостачання

Про водопостачання

Шановні жителі селища Добровеличківка!

Адміністрація КП «Нілот» повідомляє, що останніми днями в смт Добровеличківка склалася критична ситуація із водопостачанням.

Працівниками комунального підприємства прикладається максимум зусиль та вживаються всі заходи щодо виявлення причин відсутності питної води в системі. Станом на 10 годину 26 липня 2019 року виявлений великий порив системи, який буде усунено в максимально можливий короткий термін.

Надалі просимо вас в разі виявлення підозр на витік води із системи негайно повідомляти КП «Нілот» або Добровеличківську селищну раду аби не повторювати сьогоднішню ситуацію.

Шановні! Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Також повторно звертаємось до всіх споживачів питної води з проханням, використовувати воду виключно на особисті потреби, і максимально економити питну воду.

На даний час із артезіанських свердловин насоси піднімають повну дозволену кількість питної води для населеного пункту, дозволена норма підйому питної води згідно спеціального дозволу на водопостачання, складає – 300 метрів кубічних на добу з одного водозабору.

Дякуємо всім за розуміння.

З повагою адміністрація КП «Нілот»