» » ОГОЛОШЕННЯ про відбір бізнес-проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки на 2020 рік

Фінансова підтримка суб’єктам малого та середнього підприємництва, у тому числі з числа учасників АТО (ООС), внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих категорій населення, які зареєстровані у Кіровоградській області, на реалізацію бізнес-проектів надається:

безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження

бізнес-проектів за принципом мікрокредитування;

на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у відборі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій; розвиток ІТ - сектору та креативних індустрій; створення нових або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг; розвиток овочівництва, садівництва та створення або модернізація (реконструкція) об’єктів для їх зберігання; розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, закладів побутового обслуговування населення, зеленого туризму; започаткування власної справи для підприємців-початківців (стартапи) з числа учасників АТО (ООС), внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих категорій населення; інше.

Документи для участі у конкурсі (заявка, бізнес-план тощо) подаються

Регіональному фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419,

контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86 , e-mail: rfpp@email.ua,

(додаткова інформація : http://pidpriem-gue.kr.ua/?action=golovna Кіровоградщина бізнесова, rfpp@email.ua).