» » Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні ПКМУ № 555 від 25.05.2011 р. Добровеличківська селищна рада інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва ділянки ПЛЗ-10 кВ (опори- 11од.) та КТПс 10/0,4 кВ (1 од.) для зовнішнього електрозабезпечення електроустановок житлового будинку, що знаходиться за адресою: вул. Українська, 42, смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області» (далі - ДПТ). Проект ДПТ розробляється з метою впорядкування території і визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки об’єктами електроенергетики, а також для встановлення заходів по мінімізації техногенного впливу об’єктів на навколишнє середовище.

Основні техніко-економічні показники об’єкту:

1.3

1.4

1.5

1.6

1.7

1.8

1.9

Площа проектованого об’єкту, в т. ч.:

Опора № 1

Опора № 2

Опора № 3

Опора № 4

Опора № 5

Опора № 6

Опора № 7

Опора № 8

Опора № 9

Опора № 10

Опора № 11

КТП с 10/0,4 кВ

0,0009 га

0,0004 га

0,0012 га

0,0023 га

Площа території, що розглядається детальним планом

1,500 га

Проект ДПТ розробляє проектна організація ПП «СЕРВІСІНВЕСТ», на підставі рішення двадцять другої сесії сьомого скликання Добровеличківської селищної ради № 272 від 18 березня 2020 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території». Замовник ДПТ- _Добровеличківська селищна рада. Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів фізичної особи Кравчук Юлії Сергіївни. З текстовими та графічними матеріалами можна ознайомитися в додатках до даного повідомлення. Строк подання пропозицій – з  25.06.2020 р. і строк завершення розгляду пропозицій 25.07.2020 р. Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають право подавати: 1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні; 2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні; 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях; 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад. Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку,  або  подані  після   встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додадки: dokumenti.zip