Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Місцеві податки і збори » Про встановлення на території Добровеличківської селищної ради ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 липня 2020 року                                                                           № 290

смт  Добровеличківка

Про встановлення на території Добровеличківської

селищної ради ставок та пільг зі сплати податку на

нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

на 2021 рік

Керуючись  статтею 266 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

селищна рада

в и р і ш и л а :

1. Встановити на території Добровеличківської селищної ради:
    • 1.1. Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік, згідно з додатком 1.
    • 1.2. Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.
    • 1.3. Платники податку визначаються  відповідно до пункту 266.1 статті 266 Податкового кодексу України
    • 1.4. Об'єкт оподаткування визначається  відповідно до пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України
    • 1.5. База  оподаткування визначається  відповідно до пункту 266.3 статті 266 Податкового кодексу України
    • 1.6. Порядок обчислення суми податку здійснюються  відповідно до пунктів 266.7, 266.8, статті 266 Податкового кодексу України.
    • 1.7. Податковий період визначається  відповідно до пункту 266.6 статті 266 Податкового кодексу України.
    • 1.8. Строк та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначається відповідно до пунктів 266.9, 266.10   статті 266 Податкового кодексу України.
    • 1.9. Порядок обчислення суми податку визначається відповідно до пунктів 266.7, 266.8 статті 266 Податкового кодексу України.
    • 1.10. Строк та порядок подання звітності про обчислення сплати податку визначається відповідно до підпункту 266.7.5 пункту 266.7 статті 266 Податкового кодексу України.
  2. Всі питання, не врегульовані цим рішенням, регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та чинних нормативно-правових актів.
  3. Відділу документального забезпечення та кадрової роботи оприлюднити рішення у відповідності до чинного законодавства України.
  4. Рішення   сесії від 27 червня 2019 року № 128   «Про встановлення на території Добровеличківської селищної ради ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», визнати таким, що втратило  чинність.
  5. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року та застосовується на території Добровеличківської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного  розвитку та інвестицій.

Секретар селищної ради                                                        Алла ГОРБАТЮК

----------------------------------------------------------------------

Додаток 1 - dodatok-290_1.docx (Переглянути онлайн)

Додаток 2 - dodatok-290_2.docx (Переглянути онлайн)