Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Місцеві податки і збори » Про встановлення на території Добровеличківської  селищної ради ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 липня 2020 року                                                                           № 291

смт  Добровеличківка

Про встановлення на  території

Добровеличківської  селищної ради

ставок та пільг із сплати земельного

податку на 2021 рік

Керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Добровеличківської селищної ради:
    • 1.1. ставки земельного податку, згідно з додатком 1;
    • 1.2. пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком, згідно з додатком 2.
    • 1.3 Платники податку визначаються  відповідно до статті 269 Податкового кодексу України.
    • 1.4. Об'єкт оподаткування визначається  відповідно до статті 270 Податкового кодексу України.
    • 1.5. База  оподаткування визначається  відповідно до статті 271 Податкового кодексу України
    • 1.6. Порядок обчислення суми податку здійснюються  відповідно до статті 286 Податкового кодексу України.
    • 1.7. Податковий період визначається  відповідно до статті 285 Податкового кодексу України.
    • 1.8. Строк та порядок сплати податку визначається відповідно до статті 287 Податкового кодексу України.
    • 1.9. Строк та порядок подання звітності про обчислення та сплату податку визначається відповідно до пунктів 286.2, 286.3, 286.4 статті 286 Податкового кодексу України
  2. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.
  3. Всі питання, не врегульовані цим рішенням, регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та чинних нормативно-правових актів.
  4. Відділу документального забезпечення та кадрової роботи оприлюднити рішення у відповідності до чинного законодавства України.
  5. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року та застосовується на території Добровеличківської селищної об’єднаної територіальної громади.
  6. Рішення сесії селищної ради від 27 червня 2019 року № 127  «Про встановлення на  території Добровеличківської  селищної ради ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» визнати таким, що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного  розвитку та інвестицій.

Секретар селищної ради                                                        Алла ГОРБАТЮК