Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Місцеві податки і збори » Про встановлення туристичного збору на території  Добровеличківської селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 липня 2020 року                                                                           № 293

смт  Добровеличківка

Про встановлення туристичного збору

на території  Добровеличківської

селищної об’єднаної територіальної

громади на  2021 рік

Керуючись п. 24 ст. 26 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно  вимог Податкового Кодексу України ,

селищна рада

в и р і ш и л а:

1. Встановити на території Добровеличківської селищної об’єднаної територіальної громади туристичний збір на 2021 рік.
    • 1.1. Платники збору визначаються  відповідно до пункту 268.2 статті 268 Податкового кодексу України
    • 1.2. Ставка збору встановлюється за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 Податкового кодексу України, у розмірі 0,5 відсотка - для внутрішнього туризму та 1,0 відсоток - для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
    • 1.3. База справляння збору визначається  відповідно до пункту 268.4 статті 268 Податкового кодексу України
    • 1.4. Місця проживання (ночівлі) визначені підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 268 Податкового кодексу України.
    • 1.5. Податкові агенти визначені підпунктом 268.5.2 пункту 268.5 статті 268 Податкового кодексу України.
    • 1.6 Податковий період визначається  відповідно до підпункту 268.7.3 пункту 268.7 статті 268 Податкового кодексу України
    • 1.7 Порядок сплати збору визначається  відповідно до пункту 268.7 статті 268 Податкового кодексу України
    • 1.8 Особливості справляння збору визначаються  відповідно до пункту 268.6 статті 268 Податкового кодексу України.
    • 1.9.Перелік осіб, які не можуть бути платниками збору, визначений пп. 268.2.2 ст. 268 ПКУ.
  2. Всі питання, не врегульовані цим рішенням, регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та інших чинних нормативно-правових актів.
  3. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року та застосовується на території Добровеличківської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
  4. Відділу документального забезпечення та кадрової роботи оприлюднити рішення у відповідності до чинного законодавства України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного  розвитку та інвестицій.

Секретар селищної ради                                                        Алла ГОРБАТЮК