Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » 2021 » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 10-р від 28.01.2021р. Про затвердження плану діяльності проведення внутрішнього аудиту

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 28 січня 2021 року                                                                                   № 10-р

Про затвердження плану діяльності

проведення внутрішнього аудиту

Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 3 статті 26 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1062 “Про затвердження Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року № 1001”, наказу Міністерства фінансів України від 14 вересня 2012 року № 995 “Про затвердження Методичних рекомендацій з організації внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів у своїх закладах та у підвідомчих бюджетних установах”, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року № 1001 “Деякі питання здійснення внутрішнього аудиту та утворення підрозділів внутрішнього аудиту”, з метою забезпечення контролю за дотриманням бюджетного законодавства, ефективного і результативного управління бюджетними коштами, а також досягнення результатів відповідно до встановленої мети, завдань, планів і вимог щодо діяльності розпорядника бюджетних коштів і комунальних підприємств, установ та організацій Добровеличківської селищної ради:

1. Затвердити план діяльності проведення внутрішнього аудиту фінансово-господарської  діяльності, порядку ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності, проведення тендерних закупівель відповідно до чинного законодавства України, ведення кадрового діловодства за 2020 рік комунальних підприємств, установ та організацій Добровеличківської селищної ради (додаток №1).
  2. Створити аудиторську групу для проведення внутрішнього аудиту фінансово-господарської діяльності, порядку ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності, проведення тендерних закупівель (далі - група) та затвердити її склад (додаток №2).Для забезпечення правоможності групи до персонального складу розпорядженням селищного голови можуть вноситися зміни.
  3. Під час проведення перевірки при потребі залучити працівників інших установ, закладів, підприємств та організацій, за погодженням з їх керівниками.
  4. Керівнику об'єкта аудиту забезпечити групу місцем для роботи (окрема кімната) для здійснення перевірки, та надати всі необхідні документи для проведення перевірки.
  5. Голові групи надавати селищному голові довідку за результатами проведеного внутрішнього аудиту.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Яцевича О.В.

Селищний голова                                                                      В. ОСІЄВСЬКИЙ

-------------------------------------------------------------------

розпорядженням голови

Добровеличківської селищної ради

від 28 січня 2021 року № 10-р

діяльності проведення внутрішнього аудиту

З 08.02.2021 - по 28.02.2021 року    -

Комунальний заклад Добровеличківський ліцей “Інтелект” Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області;

з 01.03.2021 - по 13.03.2021 року    -

Добровеличківський міжшкільний навчально - виробничий комбінат;

з 15.03.2021 - по 02.04.2021 року    -

Липнязький заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області;

з 05.04.2021 - по 23.04.2021 року    -

Комунальне некомерційне підприємство “Добровеличківський центр первинної медико - санітарної допомоги” Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області;

з 26.04.2021 - по 30.04.2021 року    -

Дружелюбівське комунальне підприємство;

з 05.05.2021 - по 14.05.2021 року    -

комунальний заклад  “Добровеличківська мистецька школа” Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області;

з 17.05.2021 - по 31.05.2021 року    -

комунальний заклад  “Добровеличківська дитячо - юнацька спортивна школа” Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області.

----------------------------------------------------------

розпорядженням голови

Добровеличківської селищної ради

від 28 січня 2021 року № 10-р

ПЕТРОВА

Анжела Василівна

- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Добровеличківської селищної ради, голова групи;

ВИНЯРСЬКА

Олена Володимирівна

- начальник відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради;

ВИСОЧАНСЬКА

Ірина Вікторівна

- начальник фінансового управління Добровеличківської селищної ради;

МІЗЕЦЬКА

Алла Сергіївна

- депутат Добровеличківської селищної ради, член групи;

МУСІЄНКО

Людмила Анатоліївна

- депутат Добровеличківської селищної ради, член групи;

ПАВЛЕНКО

Даря Дмитрівна

- юрист, член групи;

ТАЛАН

Володимир Васильович

- завідувач сектору фінансового господарського забезпечення та з юридичних питань - головний бухгалтер, апарату Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області, член групи (за згодою);

ТИХАНОВСЬКА

Анна Вячеславівна

- провідний бухгалтер, комунальної установи “Добровеличківська централізована бухгалтерія” Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області, член групи (за згодою);

МИКОЛЮК

Надія Василівна

- головний спеціаліст - головний бухгалтер бюджетного відділу фінансового управління, член групи (за згодою).