Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » 2021 » РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 73-р від 12.04 .2021 р. Про скликання дев’ятої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 12 квітня 2021 року                                                                                   № 73-р

Про скликання дев’ятої позачергової

сесії Добровеличківської селищної

ради восьмого скликання

Відповідно ст. 7  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Регламенту Добровеличківської селищної ради,

1. Скликати 15 квітня 2021 року о 10  годині в сесійній залі селищної ради  дев’яту позачергову сесію Добровеличківської селищної ради восьмого скликання.
  2. На розгляд сесії селищної ради внести питання:
  • 2.1. Про внесення змін до рішення   селищної ради від 24 грудня 2020 року № 43«Про затвердження Програми соціального та економічного розвитку Добровеличківської  селищної ради на 2021 рік».
  • 2.2. Про внесення змін до рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 24.12.2020 року № 45 «Про бюджет Добровеличківської селищної  територіальної громади на  2021 рік»
  • 2.3. Про затвердження перелiкiв першого та другого типу об'єктiв комунального майна Добровеличківської територіальної громади для передачi майна в оренду.
  • 2.4.Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року № 47.
  • 2.5.Про дострокове припинення повноважень старости сіл Липняжка, Володимирівка та Водяне та звільнення старости.
  • 2.6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 року № 36.
  • 2.7.Земельні питання.
  • 2.7.1. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність;
  • 2.7.2. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у постійне користування
  • 2.7.3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки
  • 2.7.4. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  • 2.7.5. Про розірвання договору та надання  дозволів щодо укладання договорів оренди земельних ділянок
  • 2.8. Різне.
  1. Запросити на пленарне засідання  дев’ятої позачергової сесії  селищної  ради восьмого скликання депутатів селищної ради,  першого заступника селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління, старост, інших запрошених.
  2. Провести 14 квітня 2021 року о 9 годині спільне засідання постійних депутатських комісій.
  3. Апарату селищної  ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання  дев’ятої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання за умови наявності у присутніх засобів індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря селищної ради Аллу Горбатюк.

Селищний голова                                                         Володимир ОСІЄВСЬКИЙ