Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » 2021 » РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 109-р від 22.06.2021 р. Про скликання одинадцятої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 22 червня 2021 року                                                                                   № 109-р

Про скликання одинадцятої позачергової

сесії Добровеличківської селищної

ради восьмого скликання

Відповідно ст. 7  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Регламенту Добровеличківської селищної ради,

1.Скликати 24 червня 2021 року о 10  годині в сесійній залі Добровеличківської селищної ради  одинадцяту позачергову сесію Добровеличківської селищної ради восьмого скликання.

2.На розгляд сесії селищної ради внести питання:

• 2.1.Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Добровеличківської селищної ради на 2021-2023 роки»
  • 2.2.Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Добровеличківської селищної ради на 2021-2024 роки.
  • 2.3. Про внесення змін до рішення сесії Добровеличківської селищної ради від 24.12.2020 року № 45 «Про бюджет Добровеличківської селищної  територіальної громади на  2021 рік»
  • 2.4.Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії сьомого скликання Добровеличківської селищної ради від 08 серпня 2019 року № 159 «Про  затвердження Положення про премії селищної ради за особливі досягнення учням і працівникам освітніх закладів».
  • 2.5.Про затвердження  Програми поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні та знайдених на території Добровеличківської селищної територіальної громади невпізнаних трупів на 2021 - 2025 роки.
  • 2.6.Про внесення змін до Регламенту Добровеличківської селищної ради
  • 2.7.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  • 2.8.Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування
  • 2.9.Різне.

3. Запросити на пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії  селищної  ради восьмого скликання депутатів селищної ради,  першого заступника селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління, старост, інших запрошених.

4. Провести 23 червня 2021 року спільне засідання постійних депутатських комісій.

5. Апарату селищної  ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання  одинадцятої позачергової сесії Добровеличківської селищної ради восьмого скликання за умови наявності у присутніх засобів індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря селищної ради Аллу Горбатюк.

Селищний голова                                                         Володимир ОСІЄВСЬКИЙ