Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 123-р від 19.09.2019р. Про скликання чотирнадцятої сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 19 вересня 2019 року                                                                                   № 123-р

смт. Добровеличківка

Про скликання чотирнадцятої сесії

Добровеличківської селищної ради

сьомого скликання

Відповідно ст. 26, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Добровеличківської селищної ради та Положення про постійні комісії Добровеличківської селищної ради

1. Скликати 24 вересня 2019 року о 14 годині в приміщенні селищної ради чотирнадцяту сесію Добровеличківської селищної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд сесії селищної ради внести питання:
    • 2.1 Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива (крім безалкогольного) на території Добровеличківської селищної ї ради в нічний час.
    • 2.2. Звіт про виконання бюджету Добровеличківської об‘єднаної територіальної  громади за  перше півріччя 2019 року.
    • 2.3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.01.2019 року № 41 «Про бюджет Добровеличківської об‘єднаної територіальної  громади на 2019 рік».
    • 2.4. Про затвердження програми підтримки талановитих дітей та молоді територіальної громади на 2019-2024 роки.
    • 2.5. Земельні питання
      • 2.5.1. Про затвердження технічної документації та передачу земельних ділянок у власність
      • 2.5.2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
      • 2.5.3.Про затвердження проекту землеустрою та надання земельних ділянок в оренду.
      • 2.5.4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
      • 2.5.5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок у власність
      • 2.5.6. Про визнання майна безхазяйним та взяття його на облік.
      • 2.5.7. Про  затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту Добровеличківської селищної ради на 2019-2020 роки.
    • 2.6. Про розгляд клопотань та заяв.
    • 2.7. Різне.
  3. Запросити на пленарне засідання чотирнадцятої сесії селищної  ради сьомого скликання: депутатів селищної ради,  в.о. старост Дружелюбівського і Юр’ївського старостинських округів, першого заступника селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, інших запрошених.
  4. Апарату селищної  ради здійснити організаційну підготовку та проведення пленарного засідання чотирнадцятої сесії Добровеличківської селищної ради сьомого скликання.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

Селищний голова                                                                 І. ПОГРІБНІЧЕНКО