Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 165-р від 01.11.2019р. Про проведення методичної естафети «Інтеграція - один з шляхів вирішення задач природничої освіти»

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 01 листопада 2019 року                                                                                   № 165-р

Про проведення методичної естафети

«Інтеграція - один з шляхів вирішення

задач природничої освіти»

На виконання розпоряджень голови Добровеличківської селищної ради від 12 вересня 2019 року № 122-р  «Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними кадрами в 2019-2020 навчальному році», від 03 жовтня           2019 року № 146-р « Про внесення змін до розпорядження Добровеличківської селищної ради від 12 вересня 2019 року № 122-р  «Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними кадрами в 2019-2020 навчальному році» та з метою цільового пошуку нових ресурсів, які сприятимуть ефективному формуванню компетентностей школярів:

1. Провести методичну естафету з проблеми «Інтеграція - один з шляхів вирішення задач природничої освіти» (далі – Естафета) з 10 листопада по 10 грудня 2019 року.
  2. Затвердити Положення щодо проведення методичної естафети (додається).
  3. Відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради:
    • Здійснити організаційну діяльність щодо підготовки і проведення Естафети з 10 листопада по 10 грудня 2019 року та узагальнення напрацьованих матеріалів.
  4. Керівникам освітніх  закладів:
    • Провести роботу щодо участі педагогів у Естафеті.
    • До 11 грудня 2019 року подати напрацьовані матеріали до відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради для узагальнення.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження поклаcти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бойченка С.В.

Селищний голова                                                                   І.ПОГРІБНІЧЕНКО

Положення - pologen-165.doc (Переглянути онлайн)