Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 195-р від 11.12.2019р. Про участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 11 грудня 2019 року                                                                                   № 195-р

Про участь у обласному етапі

Всеукраїнського конкурсу

«Новорічна композиція»

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 24 жовтня 2019 року № 789-од «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» та з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, відродження національних традицій у дитячій творчості:

1. Взяти участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» 17 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді».
  2. Директору комунального закладу «Добровеличківського центру дитячої та юнацької творчості» селищної ради:
    • забезпечити участь  вихованців ЦДЮТ у обласному конкурсі «Новорічна композиція»
    • Витрати на відрядження та проїзд до м. Кропивницького та у зворотному напрямку віднести на рахунок організації, що відряджає
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження поклаcти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бойченка С.В.

Селищний голова                                                                   І.ПОГРІБНІЧЕНКО