Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 197-р від 13.12.2019р. Про результати І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 13 грудня 2019 року                                                                                   № 197-р

Про результати І етапу

Всеукраїнського конкурсу –

захисту науково-дослідницьких

робіт

Відповідно до підпункту 2.4.4 пункту 2.4 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, розпорядження селищного голови від 04 листопада 2019 року № 170 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт» та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації 12 грудня 2019 року  був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт здобувачів освіти громади.

В конкурсі взяли участь 4 учні з Добровеличківської загальноосвітньої школа І -ІІІ ступенів №1селищної ради

Роботи оцінювали журі, до складу якого входили рецензенти науково-дослідницьких робіт.

Під час захисту робіт учасники продемонстрували поглибленні знання з предметів, які  розкривали тему науково-дослідницької роботи. Аналіз представлених робіт свідчить що частина учнів можуть проводити ґрунтовні дослідження: працювати з літературними джерелами, вибирати методи проведення дослідження та описувати його процес, визначати і вирішувати конкретні завдання відповідно до поставленої мети, робити аргументовані висновки.

Виходячи з вищезазначеного:

1. Затвердити підсумки першого  та списки кандидатів обласного етапів  Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт  (додатки 1, 2).
  2. Оголосити подяку директору Добровеличківської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів №1 селищної ради Панченко Т.І. за якісну підготовку переможців  конкурсу.
  3. Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради здійснити організаційну діяльність щодо участі переможців І етапу в обласному етапі Конкурсу.
  4. Директору Добровеличківської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів №1 селищної ради Панченко Т.І.  створити умови для підготовки переможців Конкурсу в обласному етапі.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бойченка С.В.

Селищний голова                                                                   І.ПОГРІБНІЧЕНКО

розпорядженням Добровеличківського

селищного голови

від ___  _________ 2019 року № ____