Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 46-р від 03.03.2020р. Про проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання у 2020 році

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 03 березня 2020 року                                                                                   № 46-р

Про проведення Всеукраїнського

тижня дитячого читання у 2020 році

На виконання наказу директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28 лютого 2020 року №41 «Про проведення в області Всеукраїнського тижня дитячого читання у 2020 році» та з метою популяризації та активізації культури читання серед дітей і підлітків, формування навичок критичного мислення:

1. Провести з 17 березня по 02 квітня 2020 року у бібліотеках Добровеличківської селищної ради Всеукраїнський тиждень дитячого читання (далі – Тиждень).
  2. Директорам комунального закладу «Добровеличківська публічна бібліотека», комунального закладу «Добровеличківська селищна бібліотека для дітей», навчальних закладів Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 та Добровеличківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2:
    • здійснити організаційну діяльність щодо планування  заходів у рамках проведення Тижня в підпорядкованих закладах;
    • надати інформацію відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту про відповідні плани заходів, у рамках проведення  проведення Тижня в підпорядкованих закладах, до 06 березня 2020 року.
  3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів С.В.Бойченка

Селищний голова                                              Ірина ПОГРІБНІЧЕНКО