Головна > Розпорядження > РОЗПОРЯДЖЕННЯ 109-р від 13.08.2019р. Про внесення змін до розпорядження Добровеличківського селищного голови №95-р від 01 серпня 2019 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 109-р від 13.08.2019р. Про внесення змін до розпорядження Добровеличківського селищного голови №95-р від 01 серпня 2019 року


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від 13 серпня 2019 року                                                                                   № 109-р

смт. Добровеличківка


Про внесення змін до розпорядження

Добровеличківського селищного голови

№ 95-р від 01 серпня 2019 року


На виконання рішення селищної ради від 13.02.2019 року № 45 «Про безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів закладів освіти, комунальних закладів культури та комунальних установ спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району у комунальну власність Добровеличківської селищної ради», враховуючи рішення двадцять третьої сесії Добровеличківської районної ради сьомого скликання від 04.01.2019 року № 535 «Про безоплатну передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти, комунальних закладів культури та комунальних установ спільної власності територіальних  громад сіл, селища та міста Добровеличківського району у комунальну власність Добровеличківської селищної ради» та рішення двадцять четвертої сесії сьомого скликання Добровеличківської районної ради від 19.06.2019 року № 573 «Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 04.01.2019 року № 535 «Про безоплатну передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти, комунальних закладів культури та комунальних установ спільної власності територіальних  громад сіл, селища та міста Добровеличківського району у комунальну власність Добровеличківської селищної ради», керуючись п. 20 ч. 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 6 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» 

  1. Внести зміни до складу комісії по прийняттю-передачі цілісних майнових комплексів закладів освіти, комунальних закладів культури та комунальних установ спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району у комунальну власність Добровеличківської селищної ради, розташованих та території Добровеличківської селищної ради (додається).
  2. Комісії здійснити приймання-передачу цілісних майнових комплексів закладів освіти, комунальних закладів культури та комунальних установ, згідно із додатком.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Селищний голова                                                                І. ПОГРІБНІЧЕНКО


Повернутися назад