Головна > Новини > Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі29.07.2020, 17:14

На базі «Центру надання соціальних послуг населенню» виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. З метою надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства, надаються соціальні послуги з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до потреб.  Допомога постраждалим надається безоплатно.

У складі мобільної бригади є працівники «Центру надання соціальних послуг населенню», селищної ради, правоохоронних органів, закладів освіти.

Основні завдання мобільної бригади:

• надання психологічної допомоги та належних соціальних послуг постраждалим особам;
  • реагування та надання не пізніше ніж упродовж однієї доби соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема — шляхом кризового та екстреного втручання;
  • інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;
  • роз'яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання.

Особи, які постраждали від домашнього насилля, можуть звернутися за допомогою до спеціалістів за адресою вул.:

смт. Добровеличківка, Шевченка,132  та за телефонам (05253)51268

Повернутися назад